تعمیر ساید بای ساید پروفایل

 1. خانه
 2. chevron_left
 3.  تعمیر ساید بای ساید پروفایل

هر یخچال فریزر و یا ساید بای سایدی که داشته باشید، ممکن است در طول مدت استفاده با مشکلاتی مواجه گردد. فارغ از اینکه چه برندی باشد، مشکلات و خرابی‌های یخچال هم مثل بقیه وسایل الکترونیک بسیار متنوع هستند. به همین دلیل طبیعی است که به همه آنها آشنایی نداشته باشید. متخصصان سروش سرویس آماده ارائه بهترین خدمات در زمینه تعمیر ساید بای ساید پروفایل در اصفهان به شما عزیزان هستند. در این مقاله به موضوع تعمیر و بررسی مشکلات این ساید بای ساید می‌پردازیم.

معرفی ساید بای ساید پروفایل

یخچال ساید پروفایل محصولی از شرکت جنرال الکتریک آمریکاست که به عنوان یک کمپانی بین‌المللی فعالیت می‌کند. این برند در سال ۱۸۹۹ تاسیس شد و محصولات آن اکنون در بیش از ۱۸۰ کشور دنیا از جمله ایران حضور دارد. شما می‌توانید کالاهای متنوعی را از این نام تجاری مشاهده کنید. چراکه این مجموعه در زمینه‌های مختلفی فعالیت می‌کند، از طراحی و تولید تجهیزات پزشکی گرفته و غیره. عمده محبوبیت برند پروفایل در حوزه لوازم خانگی مربوط به یخچال‌ها و یا ساید بای ساید آن می‌شود. در تولید این ساید از قطعات بسیار باکیفیتی استفاده شده است.

بررسی مشکلات رایج برای تعمیر ساید بای ساید پروفایل در اصفهان

برخی از مشکلات در یخچال فریزرها یا ساید بای سایدهای پروفایل رایج بوده و ممکن است بسیاری از مصرف‌کنندگان با آن مواجه شوند. در صورت بروز هر یک از این ایرادات بهتر است از خدمات تعمیر ساید بای ساید در اصفهان استفاده نمایید. در ادامه برخی از این مشکلات به همراه علت بروز آنها را برای شما ذکر کرده‌ایم.

مشکل سرما نداشتن ساید

در صورتی که ساید بای ساید پروفایل شما سرما نداشته باشد، می‌توانید پیش از حضور تعمیرکار در محل، دلایل بروز این مشکل را بررسی کنید. یکی از این دلایل، معیوب شدن لاستیک دور درب یخچال است. برای چک کردن لاستیک دور درب یخچال، ساده‌ترین راه این است که فضای خانه را تاریک کنید و درب یخچال را چک نمایید. اگر نور داخل یخچال را مشاهده کردید، مشکل از لاستیک دور درب است و باید تعویض گردد. امکان دارد دریچه‌های هوا توسط مواد غذایی یا برفک مسدود شده باشند.

تعمیر مشکل جمع شدن آب در کف ساید بای ساید پروفایل

در صورت جمع شدن آب در کف دستگاه، اول قسمت پایین مسیر تخلیه آب یخچال را چک کنید تا مسدود نشده باشد و شیلنگ تصفیه آب را چک کرده تا نشتی نداشته باشد. همچنین لاستیک دور درب یخچال هم از دیگر مواردی است که بهتر است چک گردد.

یکسره کار کردن موتور

زمانی که یک ساید بای ساید را به برق وصل می‌کنید، برای رسیدن به دمای تنظیم شده باید مدت بیشتری کار کند. ممکن است یخچال به درستی تراز نشده باشد و باید آن را تراز نمایید. دلیل اینکه یخچال یکسره کار می‌کند آن است که ترموستات آن خراب شده است. در همین حالت باید به فکر تعمیر و یا تعویض آن باشید، اما نکته‌ای که باید به آن توجه کرد آن است که به هیچ عنوان خودسرانه و بدون دانش کافی نسبت به تعویض ترموستات اقدام نکنید.

بسته نشدن درب ساید بای ساید

اگر درب یخچال فریزر پروفایل شما به خوبی بسته نمی‌شود، ابتدا باید لاستیک درب دستگاه را چک کنید که سالم باشد. اگر لاستیک دور درب یخچال دفرمه، پوسیده و یا پاره شده است، بلافاصله باید تعویض گردد. اگر ظروف و غذا جلوی درب را می‌گیرند، آنها را جابجا کنید. ولی اگر با بستن یکی از درب‌ها، درب دیگری باز می‌ماند، حتما درب ایراد دارد و باید یک تعمیرکار حرفه ای ساید بای ساید پروفایل در اصفهان را بیابید. تعمیرکار متخصص سروش سرویس یک گزینه عالی برای تعمیر ساید پروفایل شماست.

تعمیر ساید بای ساید پروفایل در اصفهان
مشکلات ساید بای ساید پروفایل

تعمیر مشکل نوسان ساید بای ساید profile

وجود هرگونه خرابی در اتصالات برق از دلایلی است که می‌تواند موجب ایجاد نوسان در دمای یخچال گردد. چنانچه موتور یخچال به یکباره روشن و خاموش شود، ممکن است درجه دما دچار نوسان شود. حتی اگر سیستم سنسور یخچال دچار خرابی شود، دمای دستگاه نوسان پیدا می‌کند. در چنین شرایطی می‌توانید از خدمات نمایندگی سروش سرویس در تعمیرات یخچال پروفایل در اصفهان کمک بخواهید.

منجمد نکردن قسمت فریزر

مشکل منجمد نکردن ساید بای ساید پروفایل دلایل متفاوتی دارد که اولین و مهم‌ترین آن کمپرسور دستگاه است. کمپرسور یخچال را چک کنید. اگر از سلامت آن مطمئن شدید، باید فن دستگاه را بررسی نمایید. اما اگر علت این مشکل فن و کمپرسور نبود، باید رله و برد مورد بررسی قرار گیرد.

تعمیر کار نکردن فن ساید بای ساید پروفایل در اصفهان

ممکن است گرد و غبار روی فن وجود داشته باشد که باید آن را تمیز نمود. اگر فن دچار کهنگی و پوسیدگی شده باشد، در این صورت باید تعویض شود. باید ترموستات یخچال را هم بررسی کنید. زیرا اختلال در کارکرد ترموستات موجب بروز این مشکل خواهد شد.

مشکل یخ‌زدایی نکردن دستگاه

در مواقعی که ساید بای ساید، عملیات یخ‌زدایی را به درستی انجام ندهد، می‌تواند مشکل از قطعات گرم‌کن یخ‌زدا باشد. ممکن است تایمر تعمیر و یا در صورت نیاز تعویض گردد. وجود خرابی در ترموستات یخ‌زدا هم از دیگر دلایلی است که موجب بروز این مشکل خواهد شد.

تعمیر مشکل یخ نساختن یخ‌ساز ساید پروفایل

قاعدتاً یخ‌ساز یخچال ساید، دست راست خانم‌های خانه‌دار است. علت کار نکردن یخ‌ساز ،خرابی دستگاه می‌باشد که با تعمیر مشکل برطرف می‌شود. دمای یخچال در صورتی که تنظیم نباشد، یخ ساخته نخواهد شد. لوله آب پشت یخچال که به آب خانگی وصل است را بررسی نمایید تا هیچگونه تاخوردگی نداشته باشد. همچنین در صورتی که یخچال را به تازگی حرکت داده‌اید، ممکن است لوله از جای خود خارج شده باشد.

تعمیر برد ساید بای ساید profile در اصفهان

در ساید بای سایدهایی با تکنولوژی به روزتر، یکی از مشکلاتی که باعث ایجاد خرابی می‌شود و نیاز به تعمیر ساید پروفایل را شکل می‌دهد، بحث خرابی برد دستگاه است. برد به عنوان یک مغز متفکر در ساید بای ساید عمل خواهد کرد. در چنین شرایطی بهترین ایده تعمیر برد است؛ زیرا قیمت خرید یک مغز متفکر دیگر برای دستگاه که از مهمترین قطعات ساید بای ساید است، بسیار بالا خواهد بود. لذا سعی کنید از خدمات مرکزی استفاده نمایید که به صورت تضمینی می‌تواند تعمیر برد یخچال پروفایل شما را بر عهده گیرد. کارشناسان سروش سرویس با دارا بودن به روزترین مهارت‌ها و تخصص‌های روز دنیا، در کمترین زمان ممکن نسبت به تعمیر ساید پروفایل در اصفهان اقدام می‌نمایند.

عیب‎‌یابی و تعمیر ساید بای ساید پروفایل در منزل

یکی از مهمترین مسائلی که کاربران حین خرابی یخچال‌ها با آن مواجه می‌شوند، موضوع مربوط به حمل و نقل یخچال‌ها و به خصوص ساید بای ساید است. مجموعه فنی سروش سرویس با فراهم آوردن بهترین امکانات و خدمات در کار، این موضوع را نیز برطرف نموده است. به طوری‌که شما حین درخواست تعمیر ساید پروفایل، نیازی به حمل و نقل یخچال به مرکز ندارید و کافیست پس از ثبت درخواست، از خدمات تعمیر ساید پروفایل در محل بهره ببرید. منتظر باشید تا کارشناسان در اسرع وقت در محل مورد نظر اعزام شده و مشکل را بررسی کنند. سپس به تعمیر در محل اقدام نمایند. حتی در صورت نیاز به هرگونه قطعه از طرف نمایندگی به صورت تضمین شده و با کیفیت اصلی، تعویض انجام می‌گیرد. پس دیگر نگران حمل و نقل یخچال خود نباشد؛ زیرا مجموعه فنی ما این امکان را فراهم کرده تا تمام روند عیب یابی تا تعمیر ساید بای ساید پروفایل، در منزل شما انجام گیرد.

توصیه‌های مهم و جدی در مورد تعمیر ساید  profile

به دلیل حساسیت بسیار بالای ساید بای ساید پروفایل و موضوع کمبود قطعات اصلی برای تعمیر این دستگاه در ایران، بهتر است برای جلوگیری از مشکلات بزرگتر و خرابی ساید، موارد زیر را حتماً مد نظر داشته باشید:

 • از قرار دادن یخچال پروفایل در نزدیکی وسایل گرمایشی مانند اجاق گاز، فر و آبگرمکن خودداری نمایید.
 • حتماً دقت کنید که در زمان کار فاصله یخچال دیوار پشتی باید حداقل 25 سانتی‌متر باشد و از کناره‌ها نیز فاصله‌ای حدود 5 سانتی‌متر با وسیله مجاور باید رعایت شود.
 • هیچ‌گاه برای مدت زمان طولانی حتی برای تمیز کردن، درب آن را باز نگذارید.
 • توجه کنید برای جلوگیری از نیاز دستگاه به تعمیر یخچال پروفایل مرتبط با مسائل پوسیدگی، حتماً یخچال را با فاصله از روی سطح زمین قرار دهید تا هوا جریان داشته باشد.
 • هر چند وقت یک بار عایق لاستیکی دور درب یخچال پروفایل را تمیز کنید؛ زیرا این کار باعث افزایش طول عمر یخچال شما خواهد شد.
 • درجه حرارت کارکرد کمپرسور یخچال در تابستان باید 2 تا 4 درجه و در زمستان 1 تا 2 درجه باشد.
 • از شستن یخچال پروفایل به صورت مستقیم با آب پرهیز نمایید و سعی کنید در چنین مواردی از دستمال نمناک استفاده نمایید.
 • برای تمیز کردن یخچال هیچ‌گاه از اشیا تیز استفاده نکنید.
 • هیچ‌گاه تمام ظرفیت یخچال را پر از مواد غذایی نکرده و از قرار دادن مواد غذایی داغ به خصوص مایعات به طور جدی پرهیز کنید.
 • پس از تمیز کردن یخچالT برای از بین رفتن بوی نامطبوع درب یخچال را باز نگه دارید.

هزینه تعمیر ساید بای ساید پروفایل

یکی از مواردی که همواره کاربران در زمان تعمیر ساید پروفایل با آن مواجه می‌شوند، بحث هزینه تعمیرات است. این اطمینان به کاربران مجموعه سروش سرویس داده خواهد شد که در مورد بحث هزینه تعمیر ساید پروفایل، جای هیچ نگرانی وجود ندارد و این مجموعه هیچ هزینه بیشتری برای خدمات منحصربه‌فرد خود دریافت نخواهد کرد. همچنین کارشناسان این مجموعه، به دلیل کاهش هزینه‌های جاری خدمات تعمیر یخچال و یا ساید پروفایل، همواره در تلاشند تا قطعاتی که مشکل دارد را تعمیر کنند تا هزینه نهایی مربوط به تعمیر ساید پروفایل کاهش یابد.

تعمیر ساید بای ساید پروفایل در اصفهان

تعمیر ساید بای ساید پروفایل شاید در نگاه اول کار ساده‌ای به نظر برسد، اما انجام این کار به ظاهر ساده، اگر توسط تعمیرکار مبتدی انجام گردد، می‌تواند خسارت‌های سنگینی را به همراه داشته باشد. تعمیر ساید پروفایل جزء تعمیرات کاملاً حرفه‌ای است و هر کسی قادر به تعمیر تخصصی آن نخواهد بود. تیم آموزش دیده و حرفه‌ای سروش سرویس که نمایندگی تعمیرات یخچال و ساید پروفایل در اصفهان را بر عهده دارد، با سال‌ها سابقه درخشان و عالی در زمینه تعمیرات این برند، موفق عمل کرده است. جهت برطرف نمودن نیازهای هم‌وطنان عزیز، تمام تلاش سعی خود را کرده تا رضایت تک تک مشتریان را در این خدمات کسب نماید. اگر یخچال پروفایل شما دچار خرابی و یا آسیب شد، تنها کافیست که با سروش سرویس تماس بگیرید. تمام قطعاتی که در فرایند تعمیر ساید پروفایل توسط تکنسین‌های این مجموعه استفاده می‌شود، اصل و اورجینال هستند.