تعمیر جارو شارژی

 1. خانه
 2. chevron_left
 3. تعمیر جارو شارژی

اگر برای تعمیر جارو شارژی بوش خود دنبال تعمیرکار می‌گردید، انجام تعمیرات را به تعمیرکار حرفه‌ای بسپارید. تعمیر لوازم خانگی توسط افراد غیرمتخصص، همان حکایت آب در هاون کوبیدن است. درحالی‌که انجام تعمیرات توسط فرد با تجربه باعث استفاده طولانی‌مدت شما از جارو شارژی‌تان می‌شود. پس برای تعمیر این وسیله نظافتی سبک و جمع‌وجور از مراکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی دارای مجوز تعمیر انواع جارو شارژی کمک بگیرید. شما در اصفهان می‌توانید برای این منظور، روی خدمات تخصصی مرکز سروش سرویس حساب کنید.

معرفی انواع جارو شارژی (جارو بی‌سیم)

جاروهای شارژی نسل جدید و جایگزین مناسب، جاروبرقی‌ها در مدل‌های مختلف از برندهای گوناگون هستند. کار با جارو شارژی به‌خاطر وزن کم و جابه‌جایی راحت‌تر، به‌مراتب دل‌پذیرتر از جاروبرقی است. قبل از خرید و حتی تعمیر جارو شارژی ، شناخت انواع آن، خالی از لطف نیست. انواع این جاروهای بی‌سیم عبارت‌اند از:

 • جارو شارژی دستی: این مدل جاروهای بی‌سیم دارای دسته‌ای کوچک هستند و بیشتر برای تمیز کردن گوشه‌های دیوار، پله‌ها و مبل کاربرد دارند.
 • جارو پارویی (دسته‌بلند): این مدل از متداول‌ترین مدل‌های جارو شارژی با دسته بلند و بدون نیاز به خم شدن کمر است. در عین حال دسته آن، کوتاه نیز می‌شود تا بتوانید به‌راحتی در مواقع تمیز کردن گوشه‌ها از آن استفاده کنید.
 • جارو شارژی دارای محفظه خلأ: این مدل تا حدی به‌خاطر وجود دسته بلند و محفظه کوچک، ظاهری شبیه به جاروبرقی دارد. دسته این جارو نیز تنظیم و کوچک و بزرگ می‌شود.
 • جارو شارژی تک منظوره: این مدل فقط امکان جمع‌آوری زباله‌های خشک مانند گردوخاک را دارد.
 • جارو شارژی دو‌منظوره: این مدل برای جمع‌آوری زباله‌های خشک و مایعات تولید شده است.

جاروی هوشمند: این مدل جاروها که به جاروهای رباتی نیز معروف هستند، به طور خودکار با سنسورهایشان حرکت کرده و مکان را تمیز می‌کند.
توجه کنید که با اینکه مدل‌های جارو شارژی متفاوت است؛ اما تعمیرکار مجاز و متخصص به‌راحتی از پس تعمیر انواع آن برمی‌آید.

تعمیر جارو شارژی

مزایای انتخاب تکنسین ماهر برای تعمیر جارو شارژی بوش

وجود جارو بی‌سیم به‌خاطر کارایی بالا و راحتی کار با آن در هر خانه ضروری است؛ اما این وسیله پر کاربرد نیز مانند وسایل دیگر دچار خرابی می‌شود. در مواقع خرابی انتخاب تعمیرکار حرفه‌ای جارو شارژی بوش نقش مهمی در استفاده دوباره و عملکرد مناسب جارو دارد. غیر از تعمیر اصولی، استفاده از خدمات مراکز تخصصی تعمیر جارو شارژی مزایای زیر را نیز شامل حال شما می‌کند:

 • پیدا کردن اصولی و سریع ایراد به‌خاطر شناخت اصولی قطعات جارو شارژی
 • تلاش برای تعمیر حرفه‌ای و کارآمد قطعه به‌جای تعویض
 • استفاده از قطعه اصلی و باکیفیت هنگام تعویض قطعه
 • اعلام هزینه تعمیر جارو شارژی به طور منصفانه
 • انجام تعمیرات با سرعت و دقت بالا به دلیل شناخت اصول تعمیرات
 • ارائه توضیح کامل در خصوص ایراد دستگاه
 • تخصص در تعمیر باتری جارو شارژی بوش در صورت خرابی باتری
 • حضور به‌موقع در محل شما برای تعمیر دستگاه

برای همین در صورت خراب‌شدن جارو شارژی خود با نمایندگی مجاز تعمیر جارو شارژی تماس بگیرید. شما ساکنین اصفهان می‌توانند برای برای این منظور با بهترین نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سروش سرویس تماس بگیرید.

مشکلات رایج در انواع جارو شارژی

انواع جاروبرقی شارژی در برندهای مختلف مثل جارو شارژی بوش و جارو شارژی سامسونگ ممکن است بعد از مدتی دچار خرابی شوند. در بیشتر مواقع خرابی‌ها و مشکلات این مدل جاروها به‌خاطر شباهت در ساختار و تکنولوژی‌هایشان یکسان است. برای همین شناخت این مشکلات بهترین راه برای جلوگیری از ایجاد آن‌ها یا دانستن زمان مناسب برای مراجعه به تعمیرکار هست.

خاموش‌شدن ناگهانی دلیلی برای تعمیر جارو شارژی

خاموش‌شدن ناگهانی به‌خاطر شارژ نداشتن باتری، خرابی برد یا پر بودن مخزن اتفاق می‌افتد. در مرحله اول و قبل از تماس با تعمیرکار بهتر است باتری را برای شارژ شدن کامل به برق بزنید. همچنین در صورت پر بودن مخزن آن را خالی کنید. اگر مشکل دوباره بعد از شارژ باتری و تخلیه مخزن تکرار شد با تعمیرکار تماس بگیرید. تعمیرکار با عیب‌یابی و شناخت دقیق ایراد اقدام به تعمیر باتری یا تعمیر برد جارو شارژی بوش شما می‌کند.

کم شدن مکش جارو

علت ضعیف و کم شدن مکش جارو شارژی به پر بودن مخزن و یا کثیف شدن برس است. برای رفع این مشکل نیاز به تعمیرکار ندارید. با تخلیه مخزن و پاک‌کردن برس از آلودگی‌ها می‌توانید خودتان به‌راحتی مشکلتان را برطرف کنید.

تعمیر جارو شارژی

شارژ نشدن باطری

همان‌طور که می‌دانید جارو شارژی به‌وسیله باتری کار می‌کند و در صورت شارژ نشدن از کار می‌افتد. در چنین موقعیتی باید برای یافتن ایراد اصلی باتری، پایه شارژر و حتی برد با تعمیرکار حرفه ای جارو شارژی بوش تماس بگیرید. تعمیرکار با حضور در منزل شما در ابتدا به تست پریز برق، فیوزها، پایه شارژ و تست باتری می‌پردازد. در صورت خرابی هرکدام از قطعات اقدام به تعمیر و در صورت پوسیده و خراب شدن باتری اقدام به تعویض باتری می‌کند.

گرم شدن زیاد دستگاه

این مورد نیز از سری مشکلاتی است که خودتان به‌راحتی می‌توانید با تمیز کردن فیلتر، خالی کردن مخزن و پاک کردن برس برطرف کنید و نیازی به تعمیر جارو شارژی نخواهید داشت.

پخش بوی سوختگی از دستگاه

به مشام رسیدن بوی سوختگی از جارو به‌دلایل خرابی یا جدا شدن تسمه و نیم سوز شدن موتور جارو رخ می‌دهد. برای رفع این مشکل باید دستگاه را خاموش و با تعمیرکار ماهر برای تعمیر فوری جارو شارژی بوش تماس بگیرید. همچنین برای جلوگیری از آسیب به موتور و سوختن آن و فشار زیاد به آن از استفاده طولانی و پشت سر هم جارو شارژی خودداری کنید.

ایجاد سروصدای زیاد و غیر عادی از دلایل نیاز به تعمیر جارو شارژی بوش

علت ایجاد صدای بیش از حد از این دستگاه می‌تواند مربوط به پر بودن مخزن، گرفتگی لوله یا شکستن بلبرینگ باشد. شما می‌توانید در ابتدا مخزن را خالی و لوله را بابت گرفتگی بررسی کنید. در صورتی که پس از باز کردن لوله و تخلیه مخزن باز هم، هنگام کار جارو صدای زیادی تولید کند باید برای تعویض بلبرینگ با مرکز تعمیرات جارو برقی بی سیم تماس بگیرید.

چه زمانی باید برای تعمیر جارو شارژی بوش با تعمیرکار تماس بگیرید؟

همان‌طور که در قسمت مشکلات رایج متوجه شدید، برخی از مشکلات فقط توسط تعمیرکار قابل رفع است. موارد زیر، مواقعی هستند که شما برای تعمیر باید به تعمیرکار حرفه‌ای مراجعه کنید:

 • خاموش شدن غیر منتظره جارو در موقع کار با آن
 • روشن نشدن جارو
 • پخش بوی سوختگی از جاروبرقی
 • خرابی و کار نکردن دکمه‌ها
 • شارژ نشدن باتری
 • خرابی پایه شارژ و نیاز به تعویض یا تعمیر آن
 • کار نکردن چراغ‌های نشانگر جارو شارژی

تعمیرکارهای ماهر سروش سرویس می‌تواند در صورت وجود هرکدام از این ایرادها، اقدام به رفع آن‌ها کنند. این تکنسین‌های کاربلد به‌خوبی از عهده تعمیر برد جارو شارژی، تعمیر باتری جارو شارژی و در کل تعمیر تمام قطعات الکتریکی و مکانیکی انواع جارو بی سیم بر می‌آیند.

نگهداری از جارو شارژی

نکات مهم استفاده و نگهداری برای کاهش نیاز به تعمیر جارو شارژی

قسمت مهمی از طول عمر و عملکرد جارو شارژی به نحوه استفاده و نگهداری آن برمی‌گردد. در ادامه می‌توانید مهم‌ترین نکات توصیه شده توسط بهترین تعمیرکار جاروی بی سیم بوش در مورد استفاده از این دستگاه را بخوانید.

 1. هرگز با جارو شارژی تک منظوره اقدام به جمع کردن مایعات حتی به مقدار کم نکنید.
 2. حداقل ماهی یکبار فیلتر جارو بی‌سیم را بشویید.
 3. در صورت خرابی شارژر یا پایه آن برای شارژ از آن‌ها استفاده نکنید و اقدام به تهیه شارژز جدید و تعمیر پایه کنید.
 4. بعد از هر ۲۰ دقیقه استفاده از جارو، آن را خاموش کنید تا به موتورش فشار بیش از حد وارد نشود.
 5. در زمان شارژ شدن باتری، دستگاه را از برق جدا کنید.
 6. جارو را در مکان مرطوب، کنار وسایل گرمایشی و در معرض نور خورشید قرار ندهید.
 7. بعد از هر بار استفاده مخزن را خالی کنید.

با رعایت این موارد می‌توانید مانع ایجاد بسیاری از مشکلات جارو شارژی شوید و مدت‌ها از آن بدون نیاز به تعمیرات تخصصی جارو شارژی استفاده کنید.

مرکز تخصصی تعمیر جارو شارژی بوش در اصفهان

در صورت خرابی جارو بی سیم خود، آن را برای تعمیر به سروش سرویس بسپارید. این مجموعه سابقه درخشانی در تعمیر انواع حاروی برقی و شارژی بوش و دیگر انواع لوازم خانگی دارد. تمام تکنسین‌های این مجموعه در خصوص تعمیر هرکدام از لوازم خانگی، به‌طور جداگانه و کامل آموزش دیده‌اند. برای همین با تخصص و مهارت بالای خود به‌سرعت از پس تعمیر جارو شارژی بوش در اصفهان و دیگر لوازم خانگی بر می‌آیند.

غیر از تخصص، دقت و سرعت عمل بالا، مشتری مداری و احترام به حقوق مشتری سر لوحه کار سروش سرویس اصفهان است. این مجموعه علاوه بر داشتن افراد متخصص، دارای تجهیزات پیشرفته برای تمیرات و قطعات اصلی لوازم‌خانگی برای ارائه بهترین خدمات است. پس با خیال راحت برای سرویس و تعمیر انواع لوازم حانگی خود از جمله انواع جارو شارژی با کارشناسان این نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی بوش با شماره‌های زیر تماس بگیرید.

۰۹۱۳۳۰۲۶۱۵۲۰۹۱۲۰۹۱۳۶۹۱