تعمیر بخارپز

 1. خانه
 2. chevron_left
 3. تعمیر بخارپز

دیگر هنگام خرابی بخارپز خود نگران نباشید، زیرا سروش سرویس برای تعمیر بخارپز برقی در خدمت شما است. تعمیرکارهای متخصص این مرکز بادقت و سرعت به تعمیر بخارپز توکار بوش و برقی می‌پردازند تا شما بتوانید از وعده غذایی بخارپز و سالم خود لذت ببرید.

تعمیر بخار پز بوش

افزایش علاقه‌ بیشتر مردم به غذاهای سالم و بخارپز باعث شده است که انواع بخارپز گازی و برقی پا به دنیای لوازم‌خانگی بگذارند. انواع بخارپزها نیز مانند وسایل دیگر بعد از مدتی به‌دلایل مختلف نیاز به تعمیر پیدا می‌کنند؛ اما تعمیر آنها کار هر شخصی نیست و نیاز به مهارت دارد. تعمیرکارهای ماهر از تحمیل هزینه و خرابی بیشتر به بخارپز جلوگیری می‌کنند. برای همین در زمان خرابی بخارپز تماس با یک نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی را فراموش نکنید.

معرفی انواع بخارپز برقی

در حال حاضر شما می‌توانید انواع و اقسام بخارپز را در بازار پیدا کنید. بخارپزهای برقی محبوب‌ترین و متداول‌ترین دستگاه‌های بخارپز هستند. بخارپزهای برقی در دو نوع کلی رومیزی و توکار از برندهای مختلف در بازار وجود دارند. پیش از پرداختن به تعمیر انواع بخارپز بهتر است ابتدا با انواع آن و برندهای مختلف آن آشنا شویم.

معرفی برندهای محبوب بخارپز رومیزی

بخارپز رومیزی به صورت تک تا سه طبقه در بازار وجود دارند. برخی از بخارپزهای برقی رومیزی محبوب عبارتند از:

 • بخارپز سامسونگ
 • بخارپز بوش
 • بخارپز پارس خزر
 • بخارپز فوما
 • بخارپز تفال
 • بخارپز فیلیپس

معرفی برندهای بخارپز توکار

توجه به زیبایی آشپزخانه در کنار زندگی سالم باعث تولید بخارپزهای توکار شده است. بخارپزهای توکار جزء جدانشدنی از رستوران‌ها و مراکز پخت غذا هستند. در حال حاضر بخارپز توکار برندهای زیر در بازار ایران وجود دارند.

 • بخار پز توکار بوش
 • بخار پز توکار زیمنس
 • بخارپز توکار لتو
 • بخارپز توکار بیمکث

پیدا کردن تعمیرکار متخصص در تعمیر بخارپز برقی به‌خصوص بخارپز توکار سخت است. اما شما ساکنین اصفهان می‌توانند تعمیر دستگاه خود را به سروش سرویس بسپارید. تکنسین‌های این مرکز برای تعمیر انواع لوازم خانگی از جمله بخارپز برقی و توکار دوره‌ دیده‌اند و به‌خوبی از عهده تعمیر آن برمی‌آیند.

در چه مواقعی برای تعمیر بخارپز بوش باید با تعمیرکار تماس بگیرید؟

بخارپز نیز مانند وسایل دیگر به‌مرور دچار ایراد و مشکلاتی می‌شود. برخی از این مشکلات در کار دستگاه اختلال ایجاد می‌کنند یا به‌طور کامل مانع کار کردن آن می‌شوند. در این مواقع برای برطرف کردن این ایرادها باید با تعمیرکار ماهر بخارپز بوش تماس بگیرید. مشکلات اساسی در خصوص بخارپز عبارت‌اند از:

 • روشن نشدن دستگاه
 • کار نکردن المنت بخارپز
 • نمایش علامت سوختن روی صفحه نمایش بخارپز
 • از کار افتادن تایمر بخارپز
 • سوختن ترموستات بخارپز
 • خاموش بودن چراغ پاور با وجود روشن بودن بخارپز

احتمال دارد بخارپز برقی شما با این مشکلات کار کند؛ اما برای جلوگیری از خرابی بیشتر باید تعمیر بخارپز را جایگزین استفاده از آن کنید. پس در اولین فرصت با مرکز تخصصی تعمیر لوازم خانگی تماس بگیرید.

مزیت‌های تعمیر بخارپز بوش توسط تکنسین ماهر

خراب‌شدن دستگاه بخارپز، پخت غذای سالم را با مشکل روبرو می‌کند. برای تجربه دوباره لذت آسپزی سالم با بخارپز باید تعمیر آن را به تعمیرکار متخصص سپرد تا دستگاه دوباره به‌درستی کار کند. استفاده از خدمات یک تعمیرکار حرفه ای بخارپز بوش مزایای زیر را برای شما به‌همراه دارد:

 1. تشخیص صحیح ایراد دستگاه
 2. جایگزینی قطعه فابریک و اصل به‌جای قطعه خراب
 3. سعی در تعمیر حرفه‌ای قطعه به‌جای تعویض آن
 4. ارائه قیمت مناسب و زیر نظر اتحادیه
 5. پاسخ‌گویی درست به‌ سوالات شما در خصوص دستگاهتان
 6. تعمیر سریع بخارپز بوش به‌خاطر مهارت و دقت زیاد

برای همین در صورت خراب‌شدن بخارپز، تعمیر آن را به یک مرکز تعمیرات بخارپز بوش بسپارید.

نکات مهم در نگهداری از دستگاه و جلوگیری از نیاز به تعمیر بخارپز

برای لذت بردن از پخت غذاهای بخارپز و کاهش آسیب‌های وارده به آن بهتر است، نکات زیر را رعایت کنید.

تمیزکردن منظم دستگاه

تمیزکردن دستگاه پس از هر بار برای افزایش طول عمر دستگاه اهمیت دارد. برای تمیز کردن قطعات داخلی بخارپز توکار از مواد شوینده ملایم و پارچه تمیز استفاده کنید. برای بخارپزهای رومیزی نیز قطعات را جدا کرده و آن‌ها را به‌خوبی بشویید.

استفاده از محافظ الکتریکی برق برای کاهش نیاز به تعمیر بخارپز

مانند هر وسیله برقی دیگری، نوسان برق می‌تواند به بخارپز برقی آسیب برساند. برای جلوگیری از خرابی و نیاز به تعمیر بخارپز توکار برای اتصال بخارپز به برق از محافظ الکتریکی استفاده کنید. در صورت زدن مستقیم دوشاخه بخارپز به پریز، بعد از هر بار استفاده آن را از برق بیرون بیاورید.

انجام سرویس بخارپز توکار

بخارپز توکار مانند فر توکار و لوازم دیگر از قطعات مختلفی تشکیل شده است. برای همین انجام سرویس دوره‌ای آن برای جلوگیری از خرابی و حفظ سلامت دستگاه اهمیت خاصی دارد. پس حداقل سالی یکبار اقدام به سرویس بخارپز توسط تعمیرکار کنید.

استفاده از برنامه مناسب برای پخت غذا

قبل از استفاده از بخارپز و طبخ غذا از راه خواندن دفترچه راهنما با انواع برنامه‌های پخت غذا آشنا شوید. استفاده درست از برنامه پخت مربوط به هر غذا تاثیر زیادی در کیفیت غذا و حتی طول عمر بخارپز دارد.

سوالات متداول در مورد مشکلات انواع بخارپز

با توجه به ساختار و عملکرد انواع مشابه تمام بخارپزهای برقی، این وسایل برقی نیز دارای مشکلات مشابهی هستند. سوالات زیر، رایج‌ترین سوالات در خصوص بخارپزهای برقی و تعمیر بخارپز هستند که از بهترین تعمیرکار بخارپز بوش اصفهان پرسیده شده است.

چرا تایمر بخارپزکار نمی‌کند؟

در زمان گرم نشدن بخارپز یا خرابی تایمر، این قطعه کار نمی‌کند. برای رفع ایراد و رفع آن باید با مرکز تعمیر بخارپز تماس بگیرید.

هزینه تعمیر بخارپز بوش چقدر است؟

هزینه تعمیر این دستگاه‌ها به نوع خرابی، هزینه قطعه جدید در صورت تعویض قطعه بستگی دارد. برای همین قبل از عیب‌یابی هیچ تعمیرکاری نمی‌تواند مبلغ مشخصی برای تعمیرات اعلام کند.

چرا بخارپز روشن نمی‌شود؟

در صورت قعطی در قسمتی از دوشاخه برق یا مشکل در مدار الکترونیکی، بخارپز روشن نمی‌شود. در قدم اول اتصال برق و سالم بودن دوشاخه برق را بررسی کنید. در صورتی که مشکل مربوط به این موضوع نباشد باید با تعمیرکار برای رفع مشکل تماس بگیرید.

علت تولید نشدن بخار در دستگاه چیست؟

تولید بخار توسط المنت در بخارپز انجام می‌شود. برای همین خرابی و سوختن المنت مانعی برای تولید بخار است. در این حالت در سریع‌ترین زمان برای تعمیر یا تعویض المنت با تعمیرکار لوازم خانگی تماس بگیرید؛ زیرا خرابی المنت می‌تواند به قطعات دیگر نیز آسیب برساند و هزینه بیشتری را برای شما به‌همراه بیاورد.

علت خالی شدن زود هنگام آب مخزن دستگاه چیست؟

وظیفه تنظیم آب مخزن بخارپز برعهده ترموستات است. خالی شدن زودهنگام آب مخزن، خرابی ترموستات را نشان می‌دهد. خرابی ترموستات می‌تواند روی المنت نیز تاثیر بگذارد و آن را نیز خراب کند، پس برای جلوگیری از خرابی‌های بیشتر سریعا برای تعمیر فوری بخارپز بوش در اصفهان اقدام کنید.

تعمیر بخارپز بوش در بهترین مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی

پخت غذای سالم با حفظ مواد معدنی از ویژگی‌های مهم بخارپز است. برای همین تعمیر بخارپز بوش در زمان خرابی این دستگاه برای افراد علاقه‌مند به غذای بخارپز شده، اهمیت زیادی دارد. برای تعمیر بخارپز بوش در اصفهان شما می‌توانید روی خدمات بهترین مرکز تعمیر لوازم خانگی یعنی سروش سرویس حساب کنید.

توجه کنید که سروش سرویس نمایندگی تعمیر انواع بخارپز برقی توکار و رومیزی در برندهای مختلف مثل تعمیر بخارپز بوش در ایران را دارد. در ضمن تکنسین‌های این مجموعه با مهارت بالای خود در تعمیرات انواع لوازم خانگی باعث استفاده طولانی مدت شما از لوازم برقی منزلتان می‌شوند. برای مشاوره و دریافت هرگونه خدمات در خصوص نصب، سرویس، تعمیر و حتی خرید قطعات فابریک از طریق شماره‌های زیر با سروش سرویس تماس بگیرید:

۰۹۱۳۳۰۲۶۱۵۲۰۹۱۲۰۹۱۳۶۹۱